א.מ.י  – אגודת אמני ישראל​

עשו לנו לייק בפייסבוק

להלן דבר ארגון א.מ.י (ההצטרפות מומלצת):

 

כוחנו באחדותנו - הצורך בהתאגדות

אמ"י הוא הגב הרחב שלך כאמן  וכלב השמירה שלך מפני עוולות, גזלת זכויות והלנת שכר, בהם אמנים נתקלים לצערנו מידי יום. אנחנו פה בשביל לשמש לך בית פתוח, לסייע לך בעת הצורך מבחינה כלכלית, ללחום למען זכויותיך ושכרך ואף לשמש כאוזן קשבת למצוקותיך כאמן 

 

דמי החבר שלך הם תרומה גם שלך למאבק המשותף של כלל האמנים, מאבק על תקציב התרבות, מאבק על חתימת הסכמים וקביעת תעריפים, מאבק על קידום מעמדו של האמן בכל פלטפורמה אפשרית( כנסת, ממשלה, בתי משפט) התרומה החודשית/השנתית שלך מאפשרת לנו להאבק עבור כלל אמנים ובקצה גם לכל אמן ואמן בנפרד.  

 

לאמן הבודד קשה מאוד  לעמוד לבדו מול בעלי הכח והשררה, רק ע"י התאגדות חזקה וסולידריות בין האמנים נוכל ביחד לעמוד  מול אותם גורמיים כוחניים ומסחריים. 

  

אנחנו באיגוד אמני ישראל,  רואים באמנים  חברים בקהילה שהבסיס המשותף שלה הוא:  אהבת המחול, המשחק, השירה, הזמר ולהטוטי הקסמים  ואנו פועלים ללא חת להכיר בחשיבותן של אמניות אלו. 

 

בהתאם לכך המטרה המשותפת של כולנו, שבשמה אנו מנהלים מאבק כמעט יום יומי, היא להגיע  ליום שבו כלל האמנים בישראל יוכלו להתפרנס בכבוד ממשלח ידם, יקבלו את מלוא הזכויות על יצירתם ויזכו לבמה הראויה להם. 

 

בניהול המאבקים הללו  אנו רואים בך ובכל אמן  בישראל חבר לדרך ושותף.

ולכן מקומך עימנו!

 

על מנת לחדש את החברות יש לפנות לאנשי קשר הבאים בטלפון הבא: 03-6877825

 

 

יוליה( שלוחה 1) או עדי ( שלוחה 2) או במייל:  iupa@zahav.net.il בנושא של המייל יש לכתוב: ליוליה/עדי- חידוש חברות, שמך, וטלפון. 

 

 

לרקדנים חברי אמ"י  נא לפנות לקטי (שלוחה 7) או במייל: katty@emi.org.il בנושא של המייל יש לכתוב: לקטי- חידוש חברות, שמך, וטלפון. 

 

 

לעולים חדשים, חברי אמ"י נא לפנות לטניה ( שלוחה 3) או במייל: tanya@emi.org.il‏ בנושא של המייל יש לכתוב: לטניה- חידוש חברות, שמך, וטלפון.

לאתר של א.מ.י לחצו כאן

http://www.emi.org.il

09-7962882​